• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Kariera w firmie Rolmax

PHU ROLMAX

Firma PHU Rolmax, jedna z największych firm w regionie działająca w branży rolniczej

Autoryzowany Przedstawiciel takich producentów, jak: New Holland (Lider rynku już od 10 lat), Kverneland, Unia Group i in. poszukuje:

Sprzedawca stacjonarny części zamiennych do maszyn rolniczych

Firma PHU Rolmax, jedna z największych firm w regionie działająca w branży rolniczej
Autoryzowany Przedstawiciel takich producentów jak: New Holland (Lider rynku już od 10 lat), Kverneland, Unia Group i inne poszukuje:

Miejsce pracy: Świdnik

Główne zadania:
• Sprzedaż części do ciągników i maszyn rolniczych
• Analizowanie rynku i pozyskiwanie nowych kontrahentów
• Budowa trwałych relacji z pozyskanymi klientami
• Doradztwo w zakresie doboru towaru
• Wystawianie dokumentów sprzedażowych
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie w handlu
• Znajomość asortymentu
• Żyłka do sprzedaży i profesjonalizm w pracy z Klientem
• Zaangażowanie oraz dyspozycyjność
• Mile widziane wykształcenie rolnicze, preferowane wyższe
• Praktyka w prowadzeniu samochodu oraz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
• Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia specjalistyczne
• Narzędzia pracy: komputer, telefon

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać na swidnik@rolmax-sklep.pl