Kariera w firmie Rolmax

PHU ROLMAX

Firma PHU Rolmax, jedna z największych firm w regionie działająca w branży rolniczej

Autoryzowany Przedstawiciel takich producentów, jak: New Holland (Lider rynku już od 10 lat), Kverneland, Unia Group i in. poszukuje:

Pracownik sklepu internetowego

Główne zadania:

  • wystawianie aukcji produktowych
  • umieszczanie nowych produktów w sklepie internetowym.
  • wprowadzanie i obsługa zamówień
  • prowadzenie korespondencji email z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • wykonywanie i obróbka fotografii nowych produktów
  • nadzór merytoryczny i techniczny nad aktualnymi produktami w sklepie internetowym.

Wymagania:

  • Znajomość podstaw handlu e-commerce jego zagadnień i programów graficznych
  • Mile widziane doświadczenie z obsługi klientów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa kampanii reklamowych FB

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość wprowadzania własnych pomysłów,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU Rolmax Gabriel Kurzyna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać na swidnik@rolmax-sklep.pl